Zespół Szkół w Hucie Mińskiej
z/s w Cielechowiźnie

Cielechowizna 1a, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Strona główna
Patron
Historia i tradycja szkoły
Dyrektor i nauczyciele
Dokumenty
Kalendarz
Tu i teraz
Archiwum
Sukcesy
Kontakt

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych uczniów
zobacz

Brian Biczyk zajął I miejsce w Powiatowym Biegu Papieskim

Uczniowie Jakub Ratyński z klasy 4 i Kacper Romanyszyn z klasy 5 reprezentowali (15.03.2017r) naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Informatycznym "Koduj i Ty"

Uczniowie Kinga Krydowska i Jakub Ratyński z klasy 4 zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Kodować Każdy Może i reprezentowali (4.03.2017r) naszą szkołę w kategorii klasy 4-5 SP

Uczniowie Bartosz Jakubaszek i Bartosz Nowicki z klasy 2 gimnazjm (3.03.2017r) reprezentowali naszą szkołę w Finale Powiatowego Konkursu Informatycznego GimBit, do którego zakwalifikowało się 10 drużyn.

W finale XIII edycji konkursu wojewódzkiego "Wydajemy własną książkę".
Wyróżnienia otrzymali:
Jasmina Dorochpwicz, Lena Piatek, Roksana Baranska, Mateusz Kłos, Mateusz Kurowski.
Jakub Ratyński zajął 1 miejsce w kategorii "Poezja Obcojęzyczna klas I-III" w XI Gminnym Festiwalu Piosenki i Poezji Obcojęzycznej w Janowie

Aleksandra Tylkowska zajęła 2 miejsce w 9 Powiatowym Konkursie Wiedzy OMNIBUS 2016

Drużyna w składzie: Julia Bartoszuk, Aleksandra Tylkowska, Dawid Muras i Szymon Piekarski zajęła I miejsce w powiatowych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM i tym samym awansowała do etapu rejonowego

Jakub Ratyński - I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze i wierszyki, które łamią języki"

Julia Boruta i Jakub Ratyński zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego Kodować Każdy Może
zobacz galerię

V miejsce w Mistrzostwach Gminy w Unihokeju Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki

III miejsce w Mistrzostwach Gminy w Mini Koszykówce Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki
zobacz galerię

V miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych w kategorii drużynowej

II miejsce w Gminnych Biegach Przełajowych Szkół Gimnazjalnych w kategorii drużynowej

Drużyna w składzie: Sz. Bielecki, B. Biczyk, D. Buczek, M. Krusiewicz, D. Muras, Sz. Piekarski, K. Woliński, M. Pałasz, K. Romanyszyn, H. Łojek zajęła III miejsce w Gminnych Mistrzostwach Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Mińsk Mazowiecki.

Uczennica klasy 5 Aleksandra Tylkowska reprezentowała nasza szkołę i zajęła II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" w kategorii plastyka.

Uczeń klasy 6 Szymon Bielecki reprezentował nasza szkołę i zajął II miejsce w Powiatowym Przeglądzie Patriotycznym "Tu wszędzie jest moja Ojczyzna" w kategorii śpiew.
zobacz zdjęcia

Uczeń klasy 3 Jakub Ratyński reprezentował nasza szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej "A więc kochajcie książki, o - dziatki..." i zajął I miejsce w swojej kategori wiekowej w etapie powiatowym.
zobacz zdjęcia

Uczennica klasy 3 Julia Boruta reprezentowała nasza szkołę i zajęła II miejsce w 3 Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jestem Przyjacielem Przyrody". Zadaniem uczestników było wykonać pocztówkę promującą wypoczynek na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego. Na konkurs w kategorii kl. I-III wpłynęło ponad 80 prac.
zobacz zdjęcia

Uczeń klasy 3 Jakub Ratyński reprezentował nasza szkołę w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej - Szczepankowskiej "A więc kochajcie książki, o - dziatki..." i zajął I miejsce w swojej kategori wiekowej. Teraz będzie reprezentował gminę Mińsk Mazowiecki w etapie powiatowym.
zobacz zdjęcia

WYRÓŻNIENIE DLA SZYMONA BIELECKIEGO W XI INTEGRACYJNYM PRZEGLADZIE PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ "WESOŁE NUTKI"

7 maja 2015r. uczniowie naszego gimnazjum zajęli III miejsce w powiatowych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Dnia 25.02.2015r. Szymon Bielecki, uczeń klasy piątej zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej - Siennica 2015.
Szymon przygotowywał się do konkursu pod okiem p. Ewy Olszewskiej i p. Karine Bednarczyk

I miejsce Jakuba Ratyńskiego w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego

III miejsce Jakuba Ratyńskiego w Gminnym Konkursie Wiedzy o Uzależnieniech "Żyję zdrowo i bezpiecznie"

I miejsce Jakuba Ratyńskiego w XIII Konkursie Recytatorskim im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej

WYRÓŻNIENIE dla Zuzanny Cacko, Eryka Dołbakowskiego, Pawła Jakubaszka, Weroniki Kłos, Przemysława Kopki, Kingi Krydowskiej, Patryka Nowaka, Kacpra Ocypa, Jakuba Ratyńskiego, Patrycji Szyszki, Daniela Wójcika w konkursie "Pocztówka do świętego"

II miejsce Szymona Bieleckiego w I Przeglądzie Piosenki Znanej i Nieznanej

Dawid Stefaniuk - zajął 14 miejsce i otrzymał tytuł EKSPERTA LOGICZNEGO MYŚLENIA
w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

Dawid Muras - zajął 7 miejsce i otrzymał tytuł MISTRZA LOGICZNEGO MYŚLENIA
w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

Justyna Nozderko - 3 miejsce w kategorii wiekowej 14-16 lat w konkursie "MIŁOŚĆ i PRZYJAŹŃ" organizowanym przez Fundację Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej.

grupa Bez nazwy ze Szkoły Podstawowej w Hucie Mińskiej - VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ - udział w kategorii śpiew.

Marta Szuba - VIII WOJEWÓDZKI PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ
- wyróżnienie w kategorii śpiew

Mateusz Duszczyk i Krzysztof krusiewicz - III miejsce w powiatowych eliminacjach OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM

Szymon Bielecki - wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej

Marta Szuba - wyróżnienie w konkursie wokalnym WYGRAJ SZANSĘ
Zobacz film z występu

Zespół "Czwartaki" w składzie: Julia Bartoszuk, Szymon Bielecki, Kasia Grzegrzółka, Julia Niziuk, Natalia Stosio i Julia Szyszka zajął I miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Piosenki Kabaretowej i Teatralnej

Paulina Czyżowska - 2 miejsce w kategorii dziewczęta gimnazja klasy I-III dystans 1000m w biegach przełajowych "Powitanie wiosny"

Drużyny w składzie: Natalia Jackowicz i Adrian Sikora oraz Dagmara Biardzka i Aleksandra Gawlik zakwalifikowały się do drugiego etapu V Powaiatowego Konkursu Informatycznego GIM-BIT (najlepsza 10 drużyn w powiecie).
Krzysztof Krusiewicz, ucz. kl. 3B GIM - III miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" w kategorii gimnazjum
Michał Pustoła, ucz. kl. 6 SP - III miejsce w eliminacjach powiatowych XXXVII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom" w kategorii szkoła podstawowa
Do etapu powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla Gimnazjum zakwalifikowały się:
1. Dagmara Biardzka
2. Paulina Czyżowska
3. Aleksandra Gawlik
Piotr Bielecki- 3 miejsce w 2 rundzie 4 Grand Prix Mińska Mazowieckiego w pływaniu dystans 25 metrów (styl klasyczny).
Szymon Bielecki – II miejsce (styl grzbietowy), II miejsce (styl dowolny), III miejsce (styl klasyczny) w powiatowych zawodach w pływaniu, udział w gminnych indywidualnych biegach przełajowych.
Patrycja Witkowska – 8 miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Powiatu Mińskiego w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt klas 5.
Patrycja Witkowska, Dominika Kujawska, Weronika Zawolska, Natalia Sitkowska – 3 miejsce w Turnieju Trójek Siatkarskich Szkół Podstawowych organizowanym przez MKS OLIMP w Mińsku Mazowieckim.
Bartosz Nowicki, Jakub Tkaczyk, Mateusz Wójcik, Konrad Lubaszka, Szymon Rońda, Maciej Rokicki, - 3 miejsce w Mistrzostwach Szkół Podstawowych Gminy Mińsk Mazowiecki w „szóstkach piłkarskich” chłopców.
Konrad Lubaszka- I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym.
Michał Pustoła- Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny (etap rejonowy), Kuratoryjny Konkurs Matematyczny (etap rejonowy).
Julia Gałązka - III miejsce w Gminnych Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Ireneusz Zych - II miejsce w Gminnych indywidualnych biegach przełajowych.
Mames Jakub, Możdżonek Mateusz, Rokicki Konrad, Krusiewicz Krzysztof, Ziółkowski Dominik, Cezary Sitkowski, Ireneusz Zych, Mariusz Pytlarczyk, Piotr Tkaczyk, Michał Wiącek, Jakub Czyżewski - I miejsce w Gminnych Rozgrywkach Piłki Siatkowej Chłopców.
Czyżowska Paulina – awans do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej Gimnazjum w biegach przełajowych.
Julia Gałązka, Klaudia Jaworska, Elwira Kępka, Patrycja Koszewska, Julia Paździoch, Daria Zawadzka, Weronka Zawolska, Patrycja Witkowska, Dominika Kujawska - II miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej.





Dziennik elektroniczny






galerie
plan
ogłoszenia





galerie
plan
ogłoszenia





galerie
plan
ogłoszenia